Latviski

Jaunumi

Mīti nedrīkst būt šķērslis ES fondu ieguldīšanai

Uzsverot šobrīd pieejamās ES fondu atbalsta iespējas, vakar Finanšu ministrija prezentēja kampaņas #ESparTevi nākotnes vizualizācijas platformu, kurā iespējams izveidot savu vīziju par valsts attīstību ar ES fondu investīcijām.

17/11/2016
No 21.novembra pieejams atbalsts pasākumā “Ieguldījumi materiālajos aktīvos”

Lauku atbalsta dienests (LAD) no 2016.gada 21.novembra līdz 2016.gada 21.decembrim izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu apakšpasākumos „Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”, „Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē” un “Atbalsts ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras attīstībā”.

17/10/2016
Piesakies Nordea biznesa skolai

Turpinot atbalstīt jauno un topošo uzņēmēju centienus uzņēmējdarbībā, Nordea biznesa skola “No idejas līdz investoram” uzsāks jauno mācību sezonu. Jau septīto gadu vairāk nekā 50 dzīvotspējīgāko biznesa ideju autori un motivētākie jaunie uzņēmēji sešus mēnešus bez maksas apgūs vērtīgas zināšanas, saņems praktiskus padomus un apmainīsies pieredzēm ar vadošajiem nozaru ekspertiem un uzņēmējiem.

14/10/2016


Dodam jaunas zināšanas un prasmes

Lai spētu noturēt konkurētspēju un pieprasījumu tirgū, mēs uzskatām par nepieciešamu kompānijai patstāvīgi attīstīties visos līmeņos – gan speciāli sagatavojot pasniedzējus vadīt apmācības, gan meklējot inovatīvus risinājumus, jaunas apmācību metodes un pieejas, gan arī ieguldot un apmācot savus darbiniekus.

Kā viens no uzņēmuma mērķiem ir
veidot jaunu, modernu un laikam līdzi ejošu tēlu par konsultāciju uzņēmumu un konsultantu personīgi. To plānojas sasniegt, attīstot cilvēkus, kas strādā uzņēmumā, dodot nepieciešamās zināšanas un prasmes. Un jau pašā pamatā, izvēloties cilvēkus, ar kuriem strādāt kopā, mēs izvēlamies personības.

Mēs un mūsu treneri

Ance Sniķere
Emociju skaņotāja
Anrijs Jankevics
Treneris ar muzikālo dvēseli
Terēze Riekstiņa
Pozitīvais joņotājs

Atsauksmes

Ilvija Budena, SIA Sergel
Parādu atgūt prasme
Līga Eihvalde, AS Berendsen Tekstila Serviss
Klientu apkalpošanas kultūra

Mūsu klienti un draugi

Galerija