Latviski

Jaunumi

Uzņēmēji var iesniegt atbalstāmo investīciju projektus UIN atlaides saņemšanai

Ministru kabineta 3.janvāra sēdē apstiprināti MK noteikumi “Atbalstāmo investīciju projekta pieņemšanas un īstenošanas kārtība”, nosakot kārtību, kādā ir iesniedzams un vērtējams atbalstāmo investīciju projekts. Līdz ar Ministru kabineta noteikumu apstiprināšanu, uzņēmēji var iesniegt Ekonomikas ministrijā investīciju projektu pieteikumus atbalstāmo investīciju projekta statusa iegūšanai līdz 2019.gada 31.decembrim, saņemot tiesības piemērot uzņēmumu ienākuma nodokļa atlaides savas darbības paplašināšanai un modernizācijai.

16/01/2017
Pieejams ES fondu atbalsts energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra izsludinājusi atklātu projektu iesniegumu atlasi Ekonomikas ministrijas sagatavotajā ES fondu programmā par Kohēzijas fonda atbalstu energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos. Kopumā šim mērķim pieejamais ES finansējums ir 32,5 miljoni eiro.

02/01/2017
Par daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmu

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju atjaunošanai jeb siltināšanai 2014. – 2020.gada ES fondu plānošanas periodā ir paredzēts atbalsts 166 miljoni eiro apmērā. Aicinām uz bezmaksas semināru par Daudzdzīvokļu ēku siltināšanas programmu un iespējām saņemt ES līdzfinansējumu.

08/12/2016


Dodam jaunas zināšanas un prasmes

Lai spētu noturēt konkurētspēju un pieprasījumu tirgū, mēs uzskatām par nepieciešamu kompānijai patstāvīgi attīstīties visos līmeņos – gan speciāli sagatavojot pasniedzējus vadīt apmācības, gan meklējot inovatīvus risinājumus, jaunas apmācību metodes un pieejas, gan arī ieguldot un apmācot savus darbiniekus.

Kā viens no uzņēmuma mērķiem ir
veidot jaunu, modernu un laikam līdzi ejošu tēlu par konsultāciju uzņēmumu un konsultantu personīgi. To plānojas sasniegt, attīstot cilvēkus, kas strādā uzņēmumā, dodot nepieciešamās zināšanas un prasmes. Un jau pašā pamatā, izvēloties cilvēkus, ar kuriem strādāt kopā, mēs izvēlamies personības.

Mēs un mūsu treneri

Tatjana Tambovceva
Zinātnes virzītājs
Juris Rijnieks
Dzīves režisors
Sarmīte Zvirbule
Smaida enerģētiķe

Atsauksmes

Ilvija Budena, SIA Sergel
Parādu atgūt prasme
Edgars Turķis, SIA Riga Spirits & Wine Outlet
Rezultatīvas pārdošanas prasmes un tehnikas

Mūsu klienti un draugi

Galerija