Latviski

Jaunumi

Korporatīvās meistarklases

Piedāvājam uzņēmumu komandām dažādu tēmu korporatīvās meistarklases, kur pozitīvā, iedvesmojošā gaisotnē, attīstīt savu darbinieku prasmes un iegūt jaunu motivācijas devu. Radīsim atmosfēru un nodrošināsim ar praktiskām aktivitātēm, kas ļaus kopā ar kolēģiem kopīgi mācīties, iedvesmoties un caur pozitīvi izaicinošiem uzdevumiem paaugstināt savtarpējo komunikāciju, pārdošanas prasmes, biznesa domāšanu un citas uzņēmumam svarīgas zināšanas.

17/02/2017
Uzņēmēji var iesniegt atbalstāmo investīciju projektus UIN atlaides saņemšanai

Ministru kabineta 3.janvāra sēdē apstiprināti MK noteikumi “Atbalstāmo investīciju projekta pieņemšanas un īstenošanas kārtība”, nosakot kārtību, kādā ir iesniedzams un vērtējams atbalstāmo investīciju projekts. Līdz ar Ministru kabineta noteikumu apstiprināšanu, uzņēmēji var iesniegt Ekonomikas ministrijā investīciju projektu pieteikumus atbalstāmo investīciju projekta statusa iegūšanai līdz 2019.gada 31.decembrim, saņemot tiesības piemērot uzņēmumu ienākuma nodokļa atlaides savas darbības paplašināšanai un modernizācijai.

16/01/2017
Pieejams ES fondu atbalsts energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra izsludinājusi atklātu projektu iesniegumu atlasi Ekonomikas ministrijas sagatavotajā ES fondu programmā par Kohēzijas fonda atbalstu energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos. Kopumā šim mērķim pieejamais ES finansējums ir 32,5 miljoni eiro.

02/01/2017


Dodam jaunas zināšanas un prasmes

Lai spētu noturēt konkurētspēju un pieprasījumu tirgū, mēs uzskatām par nepieciešamu kompānijai patstāvīgi attīstīties visos līmeņos – gan speciāli sagatavojot pasniedzējus vadīt apmācības, gan meklējot inovatīvus risinājumus, jaunas apmācību metodes un pieejas, gan arī ieguldot un apmācot savus darbiniekus.

Kā viens no uzņēmuma mērķiem ir
veidot jaunu, modernu un laikam līdzi ejošu tēlu par konsultāciju uzņēmumu un konsultantu personīgi. To plānojas sasniegt, attīstot cilvēkus, kas strādā uzņēmumā, dodot nepieciešamās zināšanas un prasmes. Un jau pašā pamatā, izvēloties cilvēkus, ar kuriem strādāt kopā, mēs izvēlamies personības.

Mēs un mūsu treneri

Juris Rijnieks
Dzīves režisors
Māris Belovs
Projektu motors
Terēze Riekstiņa
Pozitīvais joņotājs

Atsauksmes

Ilvija Budena, SIA Sergel
Parādu atgūt prasme
Juris Erts, SIA Baltic Taxi
Efektīva savstarpējā komunikācija

Mūsu klienti un draugi

Galerija