Latviski

Jaunumi

Komandas saliedēšanas treniņš šajā vasarā!

Vasara ir klāt un kā katru gadu, vadoties pēc klientu individuālām vēlmēm, organizējam dažādus Komandas saliedēšanas pasākumus. Mūsu galvenais uzdevums attīstīt komandās pozitīvās emocijas, radošumu un kopības sajūtu!

20/05/2017
Izsludināts konkurss nacionālā finansējuma saņemšanai LIFE programmā

Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija aicina pieteikties konkursam nacionālā finansējuma saņemšanai LIFE programmas projektiem.

21/04/2017
Korporatīvās meistarklases

Piedāvājam uzņēmumu komandām dažādu tēmu korporatīvās meistarklases, kur pozitīvā, iedvesmojošā gaisotnē, attīstīt savu darbinieku prasmes un iegūt jaunu motivācijas devu. Radīsim atmosfēru un nodrošināsim ar praktiskām aktivitātēm, kas ļaus kopā ar kolēģiem kopīgi mācīties, iedvesmoties un caur pozitīvi izaicinošiem uzdevumiem paaugstināt savtarpējo komunikāciju, pārdošanas prasmes, biznesa domāšanu un citas uzņēmumam svarīgas zināšanas.

17/02/2017


Dodam jaunas zināšanas un prasmes

Lai spētu noturēt konkurētspēju un pieprasījumu tirgū, mēs uzskatām par nepieciešamu kompānijai patstāvīgi attīstīties visos līmeņos – gan speciāli sagatavojot pasniedzējus vadīt apmācības, gan meklējot inovatīvus risinājumus, jaunas apmācību metodes un pieejas, gan arī ieguldot un apmācot savus darbiniekus.

Kā viens no uzņēmuma mērķiem ir
veidot jaunu, modernu un laikam līdzi ejošu tēlu par konsultāciju uzņēmumu un konsultantu personīgi. To plānojas sasniegt, attīstot cilvēkus, kas strādā uzņēmumā, dodot nepieciešamās zināšanas un prasmes. Un jau pašā pamatā, izvēloties cilvēkus, ar kuriem strādāt kopā, mēs izvēlamies personības.

Mēs un mūsu treneri

Juris Rijnieks
Dzīves režisors
Ance Sniķere
Emociju skaņotāja
Oskars Stankēvičs
Balss pavēlnieks

Atsauksmes

Jānis Janums, SIA CHD EUROPE
Rezultatīvas pārdošanas prasmes un tehnikas
Daiga Šmitenberga, SIA Jaunmoku pils
Efektīva savstarpējā komunikācija

Mūsu klienti un draugi

Galerija