Latviski

Jaunumi

LEADER programmas atbalsts Tavai biznesa idejai

21.septembrī aicinām uz semināru par ES finansējuma piesaistes iespējām LEADER programmas ietvaros lauku iedzīvotājiem/ mazajiem un topošajiem uzņēmējiem.

26/08/2016
Rudens/ziemas atvērto apmācību kursu grafiks

Jau pa visam drīz klāt ir 1. septembris, sāksies jaunais mācību gads, un Zinību dienas svinības notiks visā Latvijā. Arī Demarsch komanda ir sagatavojusi jauno rudens/ziemas atvērto treniņu kalendāru.

19/08/2016
Izsludināta projektu atlase par ES fondu atbalstu jaunu produktu ieviešanai ražošanā

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra izsludinājusi atklātu projektu iesniegumu atlasi Ekonomikas ministrijas sagatavotajā ES fondu programmā par ERAF atbalstu jaunu produktu ieviešanai ražošanā. Kopumā šim mērķim pieejamais ERAF finansējums ir 60 miljoni eiro.

14/07/2016


Dodam jaunas zināšanas un prasmes

Lai spētu noturēt konkurētspēju un pieprasījumu tirgū, mēs uzskatām par nepieciešamu kompānijai patstāvīgi attīstīties visos līmeņos – gan speciāli sagatavojot pasniedzējus vadīt apmācības, gan meklējot inovatīvus risinājumus, jaunas apmācību metodes un pieejas, gan arī ieguldot un apmācot savus darbiniekus.

Kā viens no uzņēmuma mērķiem ir
veidot jaunu, modernu un laikam līdzi ejošu tēlu par konsultāciju uzņēmumu un konsultantu personīgi. To plānojas sasniegt, attīstot cilvēkus, kas strādā uzņēmumā, dodot nepieciešamās zināšanas un prasmes. Un jau pašā pamatā, izvēloties cilvēkus, ar kuriem strādāt kopā, mēs izvēlamies personības.

Mēs un mūsu treneri

Dace Garjāne
Radošā mūza
Juris Rijnieks
Dzīves režisors
Juris Baumanis
Mērķtiecīgais stratēģis

Atsauksmes

Ieva Pakalne SIA Baltijas Dizaina Viesnicas
Darbs ar VIP klientiem
Juris Erts, SIA Baltic Taxi
Efektīva savstarpējā komunikācija

Mūsu klienti un draugi

Galerija