Latviski

Apmācības katram darbiniekam

 • Efektīva savstarpējā komunikācija

  Kārtējais Mērfija likums – cilvēki labi nesadzīvo tāpēc, ka baidās viens no otra. Bailes rodas, jo cilvēki nepazīst cits citu. Viņi nepazīst viens otru, jo nav pienācīgas saskarsmes. Uzņēmuma darbinieki, kuriem ir nepieciešams attīstīt un uzlabot savas komunikācijas prasmes un iemaņas, mūsu organizētajos semināros varēs apgūt savstarpējās komunikācijas teorētisko pusi, kā arī jauniegūtās iemaņas izmēģināt praksē.

 • Informācijas precīza nodošana un saņemšana

  Divas ausis un tikai viena mēle cilvēkam esot tāpēc, lai mēs varētu vairāk klausīties un mazāk runāt. Mūsu piedāvātā mācību programma būs īstais palīgs tiem uzņēmuma darbiniekiem, kuri vēlas pilnveidot iemaņas, kas ir nepieciešamas situācijās, kad jāsaņem un jānodod precīza informācija.

 • Konfliktu risināšanas prasmes

  Cilvēki jau ir samierinājušies, ka deviņdesmit procentus dzīvotmākas veido prasme satikt ar pilnīgi neciešamiem cilvēkiem, bet svarīgāk būtu iegaumēt, ka neapmierinātība virza pasauli uz priekšu. Uzņēmuma darbinieki, kuru darba specifika ir saistīta ar dažādu konfliktu un negāciju risināšanu, kā arī visi tie darbinieki, kuri vēlās sevī attīstīt prasmes risināt dažādas negatīvas situācijas pozitīvā gaisotnē, apgūt jaunas metodes un prasmes konfliktu risināšanas mākslā un uzlādēties pozitīvām emocijā varēs mūsu jaunajā semināru un treniņu programmā.

 • Prezentēšanas un publiskās uzstāšanās prasmes

  Panākumi biznesā pieder tam, kurš saglabā mieru un spēj bez plosīšanās izkļūt no sarežģītām situācijām, taču arī no kļūdām nav jābaidās – galu galā, Kolumbam tā izdevās atklāt Ameriku. Mēs palīdzēsim tiem uzņēmuma darbiniekiem, kuri ikdienā uzstājās auditorijas priekšā ar dažāda tipa runām un prezentācijām, attīstīt efektīvas prezentēšanas prasmes un spēju prasmīgi tikt galā ar misēkļiem.

 • Prāta kartes – informācijas vadības sistēma

  Viens skatiens ir tūkstoš vārdu vērts. Šajā seminārā jums tiks piedāvāta iespēja apgūt efektīvu rīku, kā strādāt ar informācijas plūsmu, kas vienlaicīgi pārsniedz 3 – 7 vienības.

 • Personības attīstības treniņš "Atklāj savu talantu"

  Talants – tā ir Dabas dāvana, kas ir jāreizina ar jūsu darbu. Talants var būt atklāts tikai tad, kad mēs jau pie tā strādājam. Un nekad nav par vēlu, lai atklātu un attīstītu savu talantu. Tūlīt pat jūs varat spert pirmos soļus, lai atklātu, kādi talanti slēpjas zem jūsu bailēm un paškritikas. Kursa laikā būs iespējams realizēt izrāvienu kādā jūsu izvēlētā dzīves jomā, kā arī spēt pastāvīgi lietot personiskās izaugsmes instrumentus un tehnikas un izprast personiskās efektivitātes metodoloģiju.

 • Mērķtiecīga darbu un laika plānošana

  Ne velti saka – jauns gads, jauna dzīve. Bet nav obligāti jāgaida jauns gads, lai padarītu savu dzīvi efektīvāku, harmoniskāku un mērķtiecīgāku. Notikt tas var jebkurā brīdī, kolīdz mēs tā izlemjam, nu kaut vai tūlīt. Apmācības jums palīdzēs šo brīdi pasteidzināt.

 • Produktīva laika izmantošana

  Ikdienas steidzīgajā ritmā bieži rodas sajūta, ka nav iespējams visu paspēt, kā rezultātā jāziedo privātais laiks, lai visu izdarītu, vai arī jāatstāj nepabeigti darbi, kuri rada nepatīkamu stresu. Laika menedžments jeb laika vadība ir process, kurā mēs plānojam un trenējamies apzināti kontrolēt, cik daudz laika veltām dažādām aktivitātēm, lai palielinātu personīgo efektivitāti vai produktivitāti un tuvinātu sevi saviem nospraustajiem mērķiem.

 • Stresa vadīšana un konfliktu risināšana

  Seminārs – treniņš tiem uzņēmuma darbiniekiem, kuru darba specifika ir saistīta ar dažādu konfliktu un negāciju risināšanu, kā arī visiem tiem darbiniekiem, kas vēlas sevī attīstīt prasmes apzināt un attīstīt savus individuālos stresa pārvarēšanas resursus un gūt lielāku gandarījumu dažādu sarežģītu situāciju risinājumos.

 • Datorapmācības

  Treniņa ilgums

  8 - 16 stundas

  Datorzināšanas nav ekstra – tā ir darba ikdienas nepieciešamība un dzīves bagātināšana! Piedāvājam datoru apmācības Microsoft Office programmās, kas paredzēts uzņēmuma darbiniekiem, kuriem ir nepieciešamas papildināt zināšanas darbā ar datoru. Datoru kursu programmu saturs tiek pielāgots iesācēju vai lietpratēju līmenim, vadoties pēc darbinieku sagatavotības līmeņa un priekšzināšanām. Kurss pieejams Microsoft Office 2003, 2007 un 2010 versijā.