Latviski

Komandas pasākumi

 • Komandas saliedēšanas kolāža

  Šajā kursā jūs varēsiet izbaudīt dažādību. Parasti kursā tiek iekļauti gan dažādi spēļu elementi, gan radoši vingrinājumi, kā arī, protams, interesantākie virvju elementi. Ja jūsu komandā ir grūti vienoties par kādu noteiktu komandas kursa tēmu un formu, tad šis noteikti būs vispiemērotākais, jo katrs saņems to, ko visvairāk vēlas.

 • Augstāk par zemi – virvju kurss

  Augstāk par zemi – žanra klasiska, vārda tiešā nozīmē dažādu «virvju uzdevumu» komplekts. Šis ir aktīvs komandas saliedēšanas un personīgās izaugsmes kurss. Virvju kursa vai virvju treniņa galvenais mērķis ir komandas sadarbības iemaņu attīstīšana, komandas izveidošana kā tāda un katra dalībnieka potenciāla atklāšana. Virvju kurss rada spilgtus iespaidus un emocionālu pacēlumu katram apmācību dalībniekam. Vienotība ar komandu dalot prieku par pārvarētajiem šķēršļiem un uzvaras garša būs kopā ar jums ilgi. 

 • Komandas Holivuda

  Kopīgi uzņemta filma, kur katrs ir pabijis noteiktā lomā – aktieris, režisors, scenārists, kostīmu mākslinieks, skaņu režisors.  Sākotnēji, lemjot par filmas žanru, kas nu katrai komandai tuvāks, – omēdija, drāma, šausmu filma, jums tiek dota brīva izvēle. Un tad jau sāk tapt pati filma, kura, kad ir gatava, paliek jūsu īpašumā un kuru var laiku pa laikam paskatīties, vai varbūt parādīt saviem sadarbības partneriem, klientiem, piegādātājiem. Tādējādi vēlreiz atgriežoties filmēšanas atmosfērā un parādot skatītājiem, ko jūs varat. Un, protams, neiztikt bez apbalvošanas – Oskars par labāko sieviešu lomu, par labāko vīrieša lomu…

 • Pilsētas komanda

  Ne vienmēr, lai saliedētu komandu, ir jādodas tālu prom uz kādu viesu māju, jāpavada vairākas dienas, darot dažādas dīvainas lietas. Nu tas ir iespējams arī tepat urbanizētajā vidē, savā pilsētā – vienalga vai tā būtu Rīga, Liepāja vai Valmiera, vai jebkura cita pilsēta, kas jums ir mīļa. Pilsētas komanda var norisināties visu dienu vai dažus vakarus. Viss ir atkarīgs no jūsu vēlmes un patikas. Iepazīstot komandas biedrus un paralēli pildot dažādus uzdevumus, būs iespējams uzzināt daudz jauna par savu pilsētu un, iespējams, pabūt vietās, kur iepriekš nebūsiet savu kāju spēris.

 • Korporatīvais pārgājiens

  Pārgājieni var būt dažādi – tuvāki, tālāki un vieglāki vai grūtāki. Katrā ziņā katrā pārgājienā ir noteikts mērķis, uz kuru virzīties, un ceļš, kura laikā ieraudzīt un apskatīt interesantas vietas. Tā kā šis ir korporatīvais pārgājiens, tad ceļā tam visam papildus tiek apgūtas arī jaunas prasmes, kuras palīdz veidot stabilu, spēcīgu un vienotu komandu. Līdz ar to bieži, nonākot līdz pārgājiena mērķim, to sasniedz jau pavisam citādāki cilvēki – saliedētāki, zinošāki, prasmīgāki.

 • Kolektīvais teātris

  Programma, kas ļauj jums pavērt radošo potenciālu katrā darbiniekā un komandā kopumā, kā arī vieglā, neuzspiedošā formā veikt iekšējās komunikācijas problēmu diagnostiku. Dalībnieki 1 – 2 dienu laikā kļūs par aktieriem, kostīmu māksliniekiem, scenāristiem, režisoriem un, apvienojoties trupās, nodarbosies ar izrādes uzvešanu.  Izrādes par noteiktām tēmām (konkrēta aktivitāte, uzņēmuma vērtības, identitāte) vai arī pašu izvēlētas tēmas, kuras pēc tam piedāvās taisnīgai kolēģu žūrijai.

 • Piedzīvojumu meklētāji

  Programma ietver sevī sportisku orientēšanos noteiktā lauku teritorijā, kas paredz dažādus komandas veidošanas un tūrisma elementus, meklējot dažādus slēpņus un meklējot zīmes, kas palīdz sasniegt mērķi. Daudzas darbības ir vērstas uz loģikas un erudīcijas izmantošanu. Šo kursu varētu raksturot kā vieglāku, daudz jautrāku un dinamiskāku nekā kurss “Izdzīvošanas skola”. Šajā kursā noteikti daudz vairāk vietas ir neparedzētiem un jautriem vingrinājumiem. Piemēram, jūs varētu saņemt uzdevumu atrast mežā nomaldījušos mednieku un mēģināt pierunāt nofotografēties kopā ar jums. Gatavojieties, piedzīvojumi atradīs jūs paši!

 • Korporatīvā talka

  Veidojot un saliedējot komandu, ir iespēja savu komandas spēku un enerģiju novirzīt arī kādiem labiem darbiem. Palīdzot tiem, kam to daudz vairāk vajag. Palīdzot ne ar finansēm, bet gan ar savu labo gribu, gaišām domām un darbīgām rokām. Sakopjot kādu teritoriju, saremontējot vai izgatavojot jaunas lietas, vai vienkārši esot kopā ar kādu, kas sagaida jūsu uzmanību.

 • Komandas himna

  Radīt savu muzikālo skaņdarbu vai dziesmu, pašiem veidojot gan aranžējumu, gan sacerot dziesmas vārdus. Un beigu beigās padarot to par sava uzņēmuma himnu. Tas ir spēcīgs motivators. Lai to izdarītu labi, jums būs iespēja apgūt muzicēšanas vai dziedāšanas pamatus, kas ļoti iespējams var kalpot par tālāku jūsu uzņēmuma muzikālās apvienības, kora, pankrok grupas …  izveidi.

 • Izdzīvošanas skola

  Vai jūs zināt, kā veidot drošu patvērumu un pasargāt to no savvaļas dzīvniekiem? Uzbūvēt sev naktsmītni vai sagatavot uzturvielām bagātu buljonu no sliekām? Kā filtrēt purva ūdeni? Kā atšķirt indīgās čūskas no nekaitīgām? Kad jūs pēdējo reizi esat iekurinājis ugunskuru, izmantojot berzes spēku? Vai jūs zināt, kā virzīties pēc saules un zvaigznēm? Izdzīvošanas skola dod atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem. 1-2 dienu laikā jūs saņemsiet daudz noderīgu prasmju, kas ļaus būtiski paplašināt savu redzesloku un veidot patiesi saliedētu komandu.

 • Kulturāli izglītojošā komanda

  Cik daudziem no mums vēl joprojām spilgtā atmiņā ir skolu laiku vēstures vai ģeogrāfijas stundas. Un cik daudziem gribētos uzzināt vēl daudzus interesantus faktus un stāstus par dažādu kultūru īpatnībām un iezīmēm. Kulturāli izglītojošā komandā to būs iespējams izdarīt. Atraktīvā un interesantā veidā katram pašam iejūtoties noteiktā lomā un vairākas dienas dzīvojot pēc noteiktas kultūras paradumiem un ieražām. Piedaloties dažādos rituālos, jums būs iespēja izjust izbaudīt to, kā risinās dzīve daudzām citām tautām vai kultūrām.

 • Pārdošanas komandas saliedēšana

  Pārdošanas komanda ir viena no būtiskākajām uzņēmumā, jo tieši tā ir naudas pelnītājs. Jo spēcīgāka un saliedētāka tā būs, jo vairāk tā arī spēs dot uzņēmumam. Pārdošanas darbs ir specifisks, un bieži vien citu nodaļu darbiniekiem nesaprotams, tieši tāpēc šajā kursā tiek gaidīti tikai pārdošanā iesaistītie cilvēki. Paralēli komandas saliedēšanas aktivitātēm jūs saņemsiet arī noteiktas pārdošanas iemaņas, kas palīdzēs jums kļūt par pārdošanas tīģeru komandu, kas virzās precīzi uz saviem mērķiem.

 • Uzņēmuma sporta spēles

  Sporta spēles daudzos uzņēmumos jau ir kļuvušas par tradīciju. Tās notiek regulāri, uzņēmumos veidojas dažādu sporta veidu komandas, kas ar nepacietību gaida nākamās lielās sporta spēles. Tāpat ir uzņēmumi, kas ir izlēmuši rīkot pirmās sava uzņēmuma sporta spēles. Katrā ziņā kā vienā, tā otrā gadījumā mēs noorganizēsim vairāk vai mazāk tradicionālas spēles, kuras var norisināties zem vienojošās tematikas, – vienalga vai tās būs nostalģiskas atmiņas par kolhoza ikdienu, futūristiskas vīzijas par nākotnes dzīvi vai citas tikpat ikdienišķas tēmas.

 • Komandas pasākumi klientiem

  Var jau rīkot dažādus interesantus un aizraujošus pasākumus tikai sev, bet tikpat svarīgi ir tos izbaudīt arī  kopā ar saviem klientiem. Katrs var iedomāties, cik spilgtas atmiņas paliks klientu prātos kopīgi piedaloties neaizmirstamā pārgājienā vai arī vairākas dienas esot kopā un piedaloties jautrās un izaicinošās aktivitātēs ārpus pierastās vides. Rīkojot Klientu dienas vai iepazīstināšanu ar saviem jaunajiem produktiem, ir vērts padomāt par to, lai klientiem šis pavadītais laiks paliktu spilgtā atmiņā, kā interesanti un saturīgi pavadīts. Un šīs labās emocijas viņi asociētu ar jums, tādējādi veidojot starp jums vēl stabilāku un auglīgāku sadarbību.

 • Mūzikas performances radīšana

  Kā komandu noskaņot uz vienas nots? Šajā pasākumā muzikālās noskaņās būs iespēja iejusties katram komandas dalībniekam. Eksotisko valstu mūzikas instrumentu iepazīšana, iespēja katram komandas dalībniekam izmēģināt dažādus pasaules mūzikas instrumentus. Sadaloties grupās, tiks veidota vienota kompozīcija mūziķa uzraudzībā – muzikālā performance – koncerts.