Latviski

Jaunumi

Būs pieejams atbalsts ar lauksaimniecību nesaistītām saimnieciskajām aktivitātēm

Piedalīties projektu konkursā varēs saimnieciskās darbības veicēji, kuri ir deklarēti vai kuru uzņēmums ir reģistrēts lauku teritorijā. Atbalsts būs gan saimnieciskās darbības attīstībai un dažādošanai, gan tūrisma aktivitāšu veicināšanai.

13/06/2017
Komandas saliedēšanas treniņš šajā vasarā!

Vasara ir klāt un kā katru gadu, vadoties pēc klientu individuālām vēlmēm, organizējam dažādus Komandas saliedēšanas pasākumus. Mūsu galvenais uzdevums attīstīt komandās pozitīvās emocijas, radošumu un kopības sajūtu!

20/05/2017
Izsludināts konkurss nacionālā finansējuma saņemšanai LIFE programmā

Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija aicina pieteikties konkursam nacionālā finansējuma saņemšanai LIFE programmas projektiem.

21/04/2017

No documents found.Dodam jaunas zināšanas un prasmes

Lai spētu noturēt konkurētspēju un pieprasījumu tirgū, mēs uzskatām par nepieciešamu kompānijai patstāvīgi attīstīties visos līmeņos – gan speciāli sagatavojot pasniedzējus vadīt apmācības, gan meklējot inovatīvus risinājumus, jaunas apmācību metodes un pieejas, gan arī ieguldot un apmācot savus darbiniekus.

Kā viens no uzņēmuma mērķiem ir
veidot jaunu, modernu un laikam līdzi ejošu tēlu par konsultāciju uzņēmumu un konsultantu personīgi. To plānojas sasniegt, attīstot cilvēkus, kas strādā uzņēmumā, dodot nepieciešamās zināšanas un prasmes. Un jau pašā pamatā, izvēloties cilvēkus, ar kuriem strādāt kopā, mēs izvēlamies personības.

Mēs un mūsu treneri

Jānis Zēlavs
Produktivitātes eksperts
Kristīne Tunskere
Boss
Dace Reisone Sondore
Radošā mūza

Atsauksmes

Līga Eihvalde, AS Berendsen Tekstila Serviss
Klientu apkalpošanas kultūra
Edgars Turķis, SIA Riga Spirits & Wine Outlet
Rezultatīvas pārdošanas prasmes un tehnikas

Mūsu klienti un draugi

Galerija