Latviski

Jaunumi

print
Būs pieejams atbalsts ar lauksaimniecību nesaistītām saimnieciskajām aktivitātēm

Piedalīties projektu konkursā varēs saimnieciskās darbības veicēji, kuri ir deklarēti vai kuru uzņēmums ir reģistrēts lauku teritorijā. Atbalsts būs gan saimnieciskās darbības attīstībai un dažādošanai, gan tūrisma aktivitāšu veicināšanai.

13/06/2017
Komandas saliedēšanas treniņš šajā vasarā!

Vasara ir klāt un kā katru gadu, vadoties pēc klientu individuālām vēlmēm, organizējam dažādus Komandas saliedēšanas pasākumus. Mūsu galvenais uzdevums attīstīt komandās pozitīvās emocijas, radošumu un kopības sajūtu!

20/05/2017
Izsludināts konkurss nacionālā finansējuma saņemšanai LIFE programmā

Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija aicina pieteikties konkursam nacionālā finansējuma saņemšanai LIFE programmas projektiem.

21/04/2017
Korporatīvās meistarklases

Piedāvājam uzņēmumu komandām dažādu tēmu korporatīvās meistarklases, kur pozitīvā, iedvesmojošā gaisotnē, attīstīt savu darbinieku prasmes un iegūt jaunu motivācijas devu. Radīsim atmosfēru un nodrošināsim ar praktiskām aktivitātēm, kas ļaus kopā ar kolēģiem kopīgi mācīties, iedvesmoties un caur pozitīvi izaicinošiem uzdevumiem paaugstināt savtarpējo komunikāciju, pārdošanas prasmes, biznesa domāšanu un citas uzņēmumam svarīgas zināšanas.

17/02/2017
Uzņēmēji var iesniegt atbalstāmo investīciju projektus UIN atlaides saņemšanai

Ministru kabineta 3.janvāra sēdē apstiprināti MK noteikumi “Atbalstāmo investīciju projekta pieņemšanas un īstenošanas kārtība”, nosakot kārtību, kādā ir iesniedzams un vērtējams atbalstāmo investīciju projekts. Līdz ar Ministru kabineta noteikumu apstiprināšanu, uzņēmēji var iesniegt Ekonomikas ministrijā investīciju projektu pieteikumus atbalstāmo investīciju projekta statusa iegūšanai līdz 2019.gada 31.decembrim, saņemot tiesības piemērot uzņēmumu ienākuma nodokļa atlaides savas darbības paplašināšanai un modernizācijai.

16/01/2017
Pieejams ES fondu atbalsts energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra izsludinājusi atklātu projektu iesniegumu atlasi Ekonomikas ministrijas sagatavotajā ES fondu programmā par Kohēzijas fonda atbalstu energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos. Kopumā šim mērķim pieejamais ES finansējums ir 32,5 miljoni eiro.

02/01/2017
Par daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmu

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju atjaunošanai jeb siltināšanai 2014. – 2020.gada ES fondu plānošanas periodā ir paredzēts atbalsts 166 miljoni eiro apmērā. Aicinām uz bezmaksas semināru par Daudzdzīvokļu ēku siltināšanas programmu un iespējām saņemt ES līdzfinansējumu.

08/12/2016
Mīti nedrīkst būt šķērslis ES fondu ieguldīšanai

Uzsverot šobrīd pieejamās ES fondu atbalsta iespējas, vakar Finanšu ministrija prezentēja kampaņas #ESparTevi nākotnes vizualizācijas platformu, kurā iespējams izveidot savu vīziju par valsts attīstību ar ES fondu investīcijām.

17/11/2016